Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost

Εκλεκτή τοποθεσία του Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost Βαρσοβία επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στην Πλατεία του Κάστρου που βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 900 μέτρα από σταθμό τρένου Βαρσοβίας-Σρουντμιέστσιε και μόλις 650 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Hotel Bristol 02.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Ο Τάφος του Άγνωστου Στρατιώτη απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα, ενώ το Μουσείο Frédéric Chopin είναι σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Μουσείο της Εξέγερσης της Βαρσοβίας (Warsaw Uprising Museum), που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost παρέχει γρήγορη πρόσβαση στο Θέατρο Wielki που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 600 μέτρων Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό Σφιεντοκσίσκα απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost Βαρσοβία
Close
Τιμή μόνο για κινητά

Close

138 μ από το κατάλυμα
USD 679 USD 611
ανά νύχτα
Sahara Apartment Centrum
Τιμή μόνο για κινητά

Sahara Apartment Centrum

202 μ από το κατάλυμα
USD 79 USD 71
ανά νύχτα
Super Central Jasna Str Lovely Studio
Τιμή μόνο για κινητά

Super Central Jasna Str Lovely Studio

7.2
Καλό 33 σχόλια
235 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost;
      Το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost βρίσκεται κοντά σε Θέατρο Wielki.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost περιλαμβάνουν Επιστημονικό Κέντρο Κοπέρνικος, Πλατεία του Κάστρου καθώς και Μουσείο Εξέγερσης Βαρσοβίας.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost;
      Η τιμή κράτησης στο το Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost θα είναι 107€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Platinum Club & Restaurant και Po Prostu Zacheta και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Plac Dabrowskiego Deluxe Studios By Bookinghost Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο